Masz pytania?

Odpowiedzi na większość z nich
znajdziesz poniżej

Aby skorzystać z usługi ładowanie w sieci Revnet, zarejestruj się w aplikacji mobilnej.

W trakcie rejestracji musisz podać m.in. dane karty płatniczej w systemie Visa lub MasterCard, z której będziemy pobierać płatności za usługi.

Uruchom aplikację mobilną, wyszukaj właściwą lokalizację, wybierz właściwy przewód i po podłączeniu się do ładowarki uruchom ładowanie wybierając przycisk „Rozpocznij ładowanie”.

Aby zakończyć ładowanie uruchom aplikację mobilną i wybierz funkcję „Zakończ ładowanie” a następnie odłącz przewód od gniazda w samochodzie.

Dla stacji ładowania prądem przemiennym tzn. AC należy niezwłocznie skontaktować się z infolinią pod numerem telefonu +48 52 307 80 80.

Dla stacji ładowania prądem stałym tzn. DC należy niezwłocznie wcisnąć czerwony przycisk umieszczony na obudowie ładowarki, a następnie skontaktować się z infolinią pod numerem telefonu +48 52 307 80 80.

Informację o lokalizacji wszystkich ładowarek z sieci Revnet znajdują się na naszej stronie internetowej w zakładce Mapa stacji lub w aplikacji mobilnej.

Informację w jakich godzinach są dostępne w danej lokalizacji ładowarki znajdują się na naszej stronie internetowej w zakładce Mapa stacji lub w aplikacji mobilnej.

W większości lokalizacji parking jest bezpłatny. Dokładne informacje znajdują się w danych o wybranej stacji umieszczonych na mapie stacji.

Aby korzystać z naszych stacji ładowania należy się zarejestrować w sieci Revnet za pomocą aplikacji mobilnej dostępnej w sklepie Google Play lub AppStore.

Aktualny cennik znajduje się w zakładce Cennik.

Nie. Należy za pomocą aplikacji zakończyć cykl ładowania, a następnie odłączyć przewód od samochodu.

W miarę zwiększania się stopnia naładowania baterii moc ładowania spada i jest to normalny objaw. W przypadku podłączenia się drugiego auta do tej samej ładowarki moc ładowania również zmniejszy się.

Tak, jest to możliwe ale jest to uwarunkowane możliwościami samej stacji ładowania. Na naszych stacjach można ładować co najmniej dwa samochody jednocześnie.

W zależności od stacji, maksymalna moc ładowania prądem stałym wynosi do 50 kW (złącze CHAdeMO i CCS Combo). Natomiast na stacjach ładujących prądem przemiennym do 22 kW za pomocą złącza Type 2. Szczegółowe dane znajdują się w danych o stacji umieszczonych na mapie stacji.

W zależności lokalizacji stacje ładowania mogą być wyposażone w następujące złącza: CHAdeMO, CCS (Combo) oraz Type 2. Szczegółowe dane znajdują się w danych o stacji umieszczonych na mapie stacji.

W przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt na adres e-mail: info@revnet.pl lub telefoniczny: +48 52 307 80 80 czynny całą dobę.

Inne pytanie?

Prześlij swoje pytanie

Wiadomość

Imię i Nazwisko

Wpisz e-mail

pl  /  en  /