Stacje ładowania to nie tylko wygoda dla kierowców.
Stacja na parkingu generuje mnóstwo korzyści dla biznesu.
Zostań partnerem i otrzymaj darmową stację na swój parking.

Co zyskuje partner?

01.

Widoczność w elektromobilnej społeczności

Państwa obiekt pojawi się wśród dynamicznie rosnącego i atrakcyjnego grona konsumentów. Zostanie dodany do map ładowarek (Google, Plugshare i inne), co przełoży się na wzrost obrotów.

02.

Doładowanie
dla biznesu

Kierowcy wraz z pasażerami spędzają od dwudziestu minut do kilku godzin na ładowaniu auta na Państwa parkingu. Przerwę tą wykorzystują robiąc zakupy i korzystając z dostępnych usług.

03.

Stacje ładowania bez wydawania pieniędzy

Stanowisko ładowania o wartości kilkudziesięciu tysięcy złotych bez wkładu własnego. Umożliwia ładowanie kilku samochodów jednocześnie, a w zależności od zapotrzebowania dostarczamy większą liczbę stacji.

04.

Brak kosztów za zużycie energii

Nie musicie Państwo martwić się o faktury za prąd. Pokrywamy koszty energii elektrycznej zużytej do ładowania, a także koszt najmu miejsc parkingowych.

05.

Projekt i załatwione formalności

Wykonujemy każdorazowo projekt techniczny stacji, dobieramy ich rodzaj (AC/DC), typ gniazd oraz liczbę stacji. Dbamy o wypełnienie wszelkich niezbędnych umów, zgłoszeń, badań UDT itp.

06.

Wsparcie
techniczne

Opiekujemy się inwestycją od A do Z. Zapewniamy serwis urządzeń, wsparcie merytoryczne oraz szkolenie pracowników. Partnerom zostaje tylko obsłużyć większą ilość przyjezdnych klientów.

Przekonaj się, że warto i zostań Partnerem

Doładuj w pracy

Ładowanie auta w miejscu pracy to coraz bardziej pożądana usługa pośród wielu nowoczesnych przedsiębiorstw. Stacji ładowania oczekują menedżerowie flot, delegaci biznesowi i pracownicy. Podchodzimy kompleksowo do każdej realizacji – identyfikujemy realne potrzeby, badamy możliwości techniczne i dostarczamy dedykowane rozwiązanie oparte o najnowsze technologie.

Przygotuj się na elektromobilną rEVolucję.

Szukasz doświadczonego dostawcy stacji ładowania dla swojej firmy, floty czy obiektu handlowego? Nasi eksperci są do dyspozycji. Wypełnij formularz poniżej i umów się na darmową konsultację.

Zostaw kontakt, a nasz przedstawiciel skontaktuje się z Tobą

Typ obiektu (Galeria handlowa, Hotel, Stacja paliw...)

Nazwa obiektu

Imię i Nazwisko

Telefon

Wpisz e-mail

pl  /  en  /